Druhá konference České asociace transakční analýzy

Vřele vás zveme na Druhou konferenci České asociace transakční analýzy s podtitulem „Odlišné světy, jedna autonomie“. Konference se bude konat 3.-4. 6. 2023 v Konferenčním centru GreenPoint, s. r. o., Dvouletky 529/ 42, 100 00 Praha 10.

Věříme, že se budete chtít konference zúčastnit, ať už se svým příspěvkem nebo jako posluchači, a že si užijeme setkání a debaty na TA témata, která nás všechny zajímají.

Velmi se na vás všechny těšíme! Hodiny na konferenci se samozřejmě dají započíst do dalšího profesního vzdělávání, pokud se připravujete ke zkoušce. Obdržíte také certifikát.

Přihlásit se již teď můžete zde.

Cena: Členové ČATA 1.500,-Kč, aktivní účastníci s workshopem 500,-Kč, nečlenové ČATA 2.000,- Kč

Těšíme se na vás


Z programu se můžete například těšit na Steff Oates TSTA-P, která nám v online workshopu odhalí jaká je důležitost vnímání těla v psychoterapii. Jan Šimek PTSTA-E nám ukáže klíč k autonomii učitele a lídra. Blanka Čepická TSTA – P nám přiblíží Petrusku Clarkson a to nejzákladnější v supervizi. David Kryštof nás bude informovat o výsledcích projektu TAPATE, Martin Kosek přednese příspěvek o péči o pozůstalé. A další…

Začátek registrace od 9.00 hodin, program začíná v 9.30 hodin. V sobotu končíme v 17.00 a od 18.00 bude probíhat přátelské posezení u grilu. V neděli začínáme 9.30 a končíme ve 14.00.